O mnie

 
180autor

Cześć!

Nazywam się Łukasz Kowalski. Jestem dietetykiem. Obroniłem z wyróżnieniem pracę doktorską w Katedrze Dietetyki SGGW. Moja praca była zatytułowana: „Wpływ żywienia na wrażliwość tkanek na insulinę i leptynę u osób dorosłych”.

Współpracuję indywidualnie zarówno z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych, jak i osobami ćwiczącymi jedynie rekreacyjnie.

Specjalizuję się w następujących zagadnieniach: wpływ żywienia na kompozycję sylwetki, zaburzenia miesiączkowania u kobiet aktywnych, strategie żywieniowe w grach zespołowych i optymalizacja snu.

Wiele satysfakcji i przyjemności daje mi prowadzenie wykładów i szkoleń. W ostatnim czasie miałem okazję wygłosić wykłady na następujących konferencjach naukowych:

Konferencji Dietetyki Sportowej w Warszawie, tytuł wykładu: „Wpływ przygotowań do zawodów sylwetkowych na gospodarkę hormonalną kobiet”.

Ogólnopolskiej Konferencji „Psychika a Dietetyka” w Łodzi, tytuł wykładu: „Wpływ niskiej dostępności energii i stresu psychicznego na gospodarkę hormonalną kobiet aktywnych”.

IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu Standardy postępowania dietetycznego w Warszawie, tytuł wykładu: „Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania”.

Prowadzę szkolenie „Żywienie kobiet aktywnych”.

Jestem autorem publikacji naukowych oraz popularno-naukowych, w tym artykułu opublikowanego w czasopiśmie naukowym: TRENDS in Sport Sciences„The question of ergogenic potential of the Paleolithic diet”.

Chcesz podjąć ze mną współpracę? Napisz do mnie na adres: 

lukasz.kowalski@180rekompozycja.pl